OKTOBER 
 Zondag  Maandag  Dinsdag  Woensdag  Donderdag  Vrijdag  Zaterdag
1 2 3 4 5 6 7
Eredienst & Avondmaal
Spreker Benno v Mersbergen
Zangleiding Rooske
Dienst openen Michiel
Crêche Tamara
Zondagschool Henriëtte
Zaal opzetten Gustaaf & Carsten
Koffiedienst Els Geelen & Mien
Afwassen Antionette
Vertalen Carsten
Gastheer/-vrouw Roné
Avondmaal Wim & Henk
Geluid Gustaaf
Projectie Stephanie
Kring Benno & Rooske (20:00 uur) 
Kring Jeanne (20:00 uur) 
Kring Margreth (20:00 uur) 
Kring Mirjam (10:00 uur) 
Kring Gustaaf (20:00 uur) 
Oudstenoverleg 
 
8 9 10 11 12 13 14
Eredienst
Spreker Wim Baake
Zangleiding Ruth Stoop
Dienst openen Henk
Crêche Jellie
Zondagschool Els Schouten
Zaal opzetten Michiel & Stijn
Koffiedienst Antionette & Henny
Afwassen Rooske
Vertalen Joas
Gastheer/-vrouw Mirjam
Geluid Carsten
Projectie Clara
   
Alpha cursus (18.00 uur) 
Tieners (19.00 uur) 
     
15 16 17 18 19 20 21
Eredienst
Spreker Michiel Hollander
Zangleiding Jellie van de Weg
Dienst openen Wim
Crêche Christina
Zondagschool Els Geelen
Zaal opzetten Henk & Jan L
Koffiedienst Els Schouten & Debby
Afwassen Mirjam
Vertalen Henk
Gastheer/-vrouw Jeanne
Geluid Gustaaf
Projectie Stephanie
Kring Benno & Rooske (20:00 uur) 
Kring Jeanne (20:00 uur) 
Kring Margreth (20:00 uur) 
Kring Mirjam (10:00 uur) 
Kring Gustaaf (20:00 uur) 
Oudstenoverleg 
 
22 23 24 25 26 27 28
Eredienst
Spreker Gerard Hoddenbagh
Zangleiding Ruth Stoop
Dienst openen Gustaaf
Crêche Ruth v. Veldhoven
Zondagschool Hennie van Veldhoven
Zaal opzetten Gustaaf & Carsten
Koffiedienst Jenny & Isaura
Afwassen Roné
Vertalen Carsten
Gastheer/-vrouw Els Schouten
Geluid Gideon
Projectie Stijn
   
Alpha cursus (18.00 uur) 
Tieners (19.00 uur) 
     
29 30 31        
Eredienst
Spreker Margreth Baake
Zangleiding Rooske
Dienst openen Carsten
Crêche Jellie
Zondagschool Jenny Feijen
Zaal opzetten Benno & Gideon
Koffiedienst Els Jakobs & Migdalia
Afwassen Margreth
Vertalen Stijn
Gastheer/-vrouw Roné
Geluid Gustaaf
Projectie Stephanie
Kring Benno & Rooske (20:00 uur) 
Kring Jeanne (20:00 uur)